x
Click to expand

nachoskaka

Last status update:
-
Personal Info
Date Signed Up:11/02/2011
Last Login:3/11/2015
Funnyjunk Career Stats
Comment Thumbs: 108 total,  150 ,  42
Content Level Progress: 6.77% (4/59)
Level 0 Content: Untouched account → Level 1 Content: New Here
Comment Level Progress: 0% (0/1)
Level 51 Comments: Sammich eater → Level 52 Comments: Sammich eater
Subscribers:0
Total Comments Made:50
FJ Points:105

latest user's comments

#74 - I'm siding with robuntu on this one. The human body in perfect… 01/23/2015 on What a man 0
#243 - Thanks Mr.Skeltal 11/15/2014 on Winter +3
#253 - Me and my girlfriend broke up 5 days ago and your comment help… 11/09/2014 on Uberfacts Comp 5 0
#44 - Someone favorited this... Wtf man.  [+] (1 new reply) 06/18/2014 on How i seduce girls +25
#61 - SlicerFlux (06/18/2014) [-]
people be evil yo
#105 - I used to have the same problems as you. The thing is you're t… 04/25/2014 on Video - Games +2
#70 - Oh, that's actually less than i tought. Where I live some regu… 02/28/2014 on Goodnight handshakes. 0
#17 - How much is it?  [+] (8 new replies) 02/27/2014 on Goodnight handshakes. +1
User avatar #55 - Lzah (02/28/2014) [-]
I live in Cali. average weed's like $10-15 a G. $20 for the dank shit.
of course you get hooked up the more you buy. A $15 g could be hooked up at like, 3gs for 30 or something.

User avatar #70 - nachoskaka (02/28/2014) [-]
Oh, that's actually less than i tought. Where I live some regular weed is $10 the first G then it goes down to 5 each G but if you know the dealer good you can have $5 all the way.
#21 - KingTroll (02/27/2014) [-]
I'm actually wondering too. Fill me in too please
User avatar #33 - asadshoe (02/28/2014) [-]
60 bucks a gram give or take. You can google it. I'm probably wrong.
#35 - theinfamouschad (02/28/2014) [-]
You are so far past wrong you can't even see it anymore. The wrong is a dot to you.
#67 - KingTroll (02/28/2014) [-]
Whats right then?
#71 - theinfamouschad (02/28/2014) [-]
I don't live there, but knowing the prices down here he's likely talking about a quarter-ounce. Usually they cost around $75-80 so $60 would be a damn good deal.
#72 - KingTroll (03/01/2014) [-]
Oh cool thanks. I live in Cali, and its 10-20 a gram. I was wondering what the price would be if it was sold legally.I was wondering if it would make the price go up or down
#114 - forgot to log in. 09/07/2013 on 2Deep4U +2
#8 - Picture 08/29/2013 on Dog +3
#13 - Does somebody have this gif with ''WHAT YEAR IS IT?'' captione… 08/25/2013 on Poor bear 0
[ 50 Total ]

items

Total unique items point value: 2050 / Total items point value: 2500

Comments(0):

 
What do you think? Give us your opinion. Anonymous comments allowed.
No comments!
 Friends (0)